42 Rodzinny Złaz Mieszkańców Osiedli Spółdzielczych Województwa Śląskiego im. Neli i Tytusa Szlompek
OGŁOSZENIE
Zarząd GSM „Nasz Dom” informuje, że w dniu 05 września 2026 r. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielczości Mieszkaniowej z siedzibą w Katowicach organizuje 42 Rodzinny Złaz Mieszkańców Osiedli Spółdzielczych Województwa Śląskiego im. Neli i Tytusa Szlompek z metą w Podlesicach „Osada Zborów”.
W związku z powyższym informujemy, że zapisy chętnych do wzięcia udziału w Złazie będą przyjmować członkowie Rad Osiedli w następujących terminach:
1. Rada Osiedla Halemba I:
06.07.2026 r. w godz. 16:00-17:00,
13.07.2026 r. w godz. 12:00-13:00,
w siedzibie Spółdzielni, III piętro pokój nr 302 (siedziba Rady Osiedla).
2. Rada Osiedla Halemba II:
09.07.2026 r. w godz. 17:00-18:00,
13.07.2026 r. w godz. 9:00-10:00,
w budynku przy ul. Modrzewiowej 9 parter (siedziba Rady Osiedla).
3. Rada Osiedla Bykowina:
06.07.2026 r. w godz. od 17:00 do 18:30,
13.07.2026 r. w godz. od 17:00 do 18:30,
w budynku przy ul. Szybowej 2A parter (siedziba Rady Osiedla).
Ilość miejsc ograniczona.
Odpłatność od osoby wynosi 40 złotych.
Zbiórka uczestników złazu 5 września 2026 r. o godzinie 7:00 przy hali sportowej MOSIR ul. Kłodnicka 95.



